macro logo gr                                       dealingroom logo box

E-mail: biuro@macroinvest.pl  |  Tel: +48 22 122 82 32

Doradztwo walutowe

doradztwo walutoweRyzyko walutowe to jeden z nieodłącznych elementów wpływających na wynik finansowy każdego przedsiębiorstwa, w którym występują przepływy pieniężne w obcej walucie. Kredyty, płatności, kontrakty to tylko niektóre z czynników, które wpływają na źródło ryzyka kursowego.

Macro Invest proponuje skuteczne metody, które pomogą zabezpieczyć firmę przed zmiennością na rynku walutowym. Współpraca z naszym zespołem pozwala na dobór odpowiedniego momentu wymiany walutowej wraz z optymalizacją kosztów oraz zabezpieczenie ryzyka przyszłych transakcji i kontraktów.


minimalizacja ryzyka walutowegoMinimalizacja ryzyka walutowego

Aby zminimalizować ryzyko kursowe warto przewidywać skutki nadchodzących wydarzeń na rynkach finansowych. Nasze działania skupiają się na dostarczaniu najważniejszych informacji wskazując kluczowe publikacje ekonomiczne również w formie szybkich wiadomości sms o nagłych wydarzeniach na rynku walutowym.

Publikujemy cykliczny zestaw prognoz finansowych ze wskazaniem potencjalnych poziomów dla kursu złotego i głównych instrumentów z rynków akcji i towarów. Określamy korzystne poziomy do przeprowadzenia transakcji na walutach na okres kilku najbliższych dni.


strategie i prognozyStrategie i prognozy

Przygotowujemy bieżące raporty na temat głównych instrumentów finansowych zawierające analizy aktualnej sytuacji na rynku złotego w prostej i przejrzystej formie. W naszych opracowaniach zwracamy uwagę zarówno na aktualne uwarunkowania ekonomiczne jak i sytuację z analizy technicznej wskazując najważniejsze wydarzenia mogące mieć wpływ na notowania krajowej waluty.

Codziennie śledzimy wydarzenia, trendy i kursy na rynku walutowym co daje nam ogromną przewagę w opracowywaniu skutecznych strategii. Pracujemy na najlepszych platformach transakcyjnych mając do dyspozycji wiarygodne źródła kursów międzybankowych.


dedykowana obsługa doradztwoDedykowana obsługa

Macro Invest umożliwia pełne dostosowanie strategii do potrzeb Klienta. Dostarczamy informacje, analizy i prognozy dla dowolnie wybranych instrumentów finansowych z rynków walut, akcji oraz towarów. Dla najbardziej wymagających Klientów prowadzimy telefoniczne konsultacje oraz oferujemy zamówienie szczegółowych analiz walutowych.

Opiekę nad Klientem sprawuje indywidualny doradca, który zapewni kompleksową i fachową obsługę w zakresie powierzonych zadań.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu