macro logo gr

Usługi dla kantorów:  kursy walut API I notowania online | serwis informacyjny

Obsługa PR dla Twojej firmy


MacroInvest przy współpracy z Agencją PR OBM PR świadczy kompleksowe usługi z zakresu Public Relations, Marketingu i Social Media specjalizując się w obsłudze klientów z sektora rynku finansowego. 

Specjalizujemy się w obsłudze instytucji finansowych, spółek giełdowych, emitentów obligacji i brokerów forexowych.

Zajmujemy się kształtowaniem wizerunku firm w mediach finansowych oferując kompleksową obsługę biura prasowego, relacji inwestorskich, przygotowywanie i publikację treści w mediach zewnętrznych. Trafnie diagnozujemy potrzeby naszych klientów, proponując skuteczne rozwiązania i dostarczając nowoczesne narzędzia z zakresu marketingu internetowego. 

obmpr logo2

 

Tworzymy biznesowe strony internetowe

 

 

Masz starą stronę?

Zmień ją na lepszą. W prosty i szybki sposób dokonamy pełnej optymalizacji istniejącej strony internetowej. Wprowadzimy przemyślane zmiany w wizualizacji oraz stabilności każdej strony www.

 

Zdobądź nowych klientów

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i standardy zapewniające stabilność, przejrzystość i bezpieczeństwo.

Nowoczesne wykonanie

W naszych projektach wykorzystujemy najlepsze narzędzia, które są w pełni dostosowane do aktualnych wymagań rynkowych. Każdy tworzony przez nas element charakteryzuje profesjonalne strony internetowe z intuicyjną nawigacją.

Marketing internetowy

Oferujemy pozycjonowanie w celu poprawy wyników wyszukiwania Google. Tworzymy i zarządzamy stronami firmowymi w kanałach społecznościowych Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+.

Prosta w obsłudze

Dostarczamy najlepsze rozwiązania tworząc strony www w oparciu o stabilny i przyjazny system CMS. Obsługa naszych aplikacji jest prosta i intuicyjna usprawniając codzienną pracę.

Dedykowana grafika

Nasze strony internetowe charakteryzują się estetycznym wykonaniem i nowoczesnym wyglądem. Wykonujemy dedykowane grafiki i wizualizacje zapewniając unikalny i przejrzysty wygląd.